| Model NO: | BGE003 |
| Size: | 20x20mm |
| Style: | Classical Style |
| Color Type: | Same Color System |
| Usage: | Wall, Floor, Swimming Pool |
| Certification: | CE, SGS, TUV, ISO |
| Sheet Size: | 330x330mm |
| Connect: | Mesh |
| Surface: | Glossy |
| MOQ: | 100 Sqm |
| Packing Details: | Neutral or Custom Carton, Neutral Package, Wooden Pallet |
| Specification: | Grade A |
| Material: | Hot Melt Glass Mosaic |
| Shape: | Square |
| Thickness: | 4mm |
| Color: | Green Blend |
| Application: | Swimming Pool |
| Chip Size: | 20x20mm |
| Gap: | 2mm |
| Net Weight/Sheet: | 0.65kg |
| Delivery Time: | 30 Days After The Deposit Is Paid. |
| Trademark: | Bluwhale Tile |
| Origin: | Foshan China |
| HS Code: | 6904900000 |
20*20mm Square Iridescent Blue Glass GEOJ2603
25x25mm Square Crystal Glass Iridescent Cobalt Blue GIOL1601
25x25 Square Euro Glass Mosaic Aqua Green ZCIO701
48x48mm Square Crystal Glass Iridescent Blue GKOL1605
25*25mm Square Euro Glass Blue GIOL4601
20x20mm Venus Cloud Square Hot Melt Glass Iridescent Cobalt Blue BGN606
20x30mm Running Bond Matte Hot Melt Glass Mixed Blue BGZ012
20x20mm Venus Cloud Square Hot Melt Glass Iridescent Brown BGN901
1 Inch Hexagon Matte Hot Melt Glass Blue BGZ030
1x1 Crystal Glass Iridescent Blend Blue GIOL1001